Norsk Epilepsiforbund

Kontakt oss

Norsk Epilepsiforbund
Karl Johansgt. 7
0154 Oslo
e-post: post@epilepsi.no
Send gjerne en e-post direkte til en av våre ansatte.
Navn Tittel e-post
Henrik Peersen Generalsekretær henrik@epilepsi.no
Jørn Sibeko Organisasjonskonsulent jorn@epilepsi.no
Therese Ravatn Interessepolitisk rådgiver therese@epilepsi.no
Lena Rossevik Kommunikasjonsmedarbeider lena@epilepsi.no
Siw Enersen Kontor- og regnskapskonsulent siw@epilepsi.no
Eva H. Johnsen Seniorrådgiver eva.johnsen@epilepsi.no
Sonja Rasic Kontormedarbeider sonja@epilepsi.no
Claudia Ursulescu Organisasjonskonsulent - NEFU

nefu@nefu.no

Epilepsiforbundets telefonnummer er 22 47 66 00
Administrasjonens åpningstider:
Mandag - torsdag 09.00-15.00 (stengt for lunsj 11.30-12.00)