Norsk Epilepsiforbund

Norsk Epilepsiforbund har følgende registererte lokale ledd.

Noen av disse har egen nettside som du finner i menyen over landsdeler.

Epilepsiforeningen i Alta og omegn
v/ Aud Synnøve Opgård
Stillaveien 31
9517 Alta
alta@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Asker og Bærum
v/Anne Kvaal
Levrestien 22,1346 Gjettum
tlf.: 97148731
asker-baerum@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Agder
v/Ronny Poulsen
tlf.: 92 13 18 51
agder@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Bergen og omegn
v/Laila Grosvold Nygård
Vestre Strømkaien 7
5008 Bergen
tlf: 56307411/ 97637672
bergen@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Bodø og omegn
v/ Torun Antonia Hansen
Fredensborgveien 20 A
8003 Bodø
tlf: 90788699
Bodo@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Drammen og omegn
v/Lisbeth Kalberg
drammen@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Follo
v/Kirsten Steenberg
tlf.. 92 84 21 40
follo@epilepsi.no


Epilepsiforeningen i Grenland
v/Anne Soldal
Postboks 37, 3995 Stathelle
tlf.; 35 97 27 41
grenland@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Harstad
v/Steinar Nese
harstad@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Haugaland og Sunnhordland
v/ Reidun Madsen
Klebersteinvegen 15
5516 Haugesund
tlf: 45 45 19 65
haugaland@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Hedmark og Oppland
v/Lieke van Zwienen
Tågmyrveien 244
2430 Jordet
Tlf.: 47 65 45 10
hedopp@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Moss
v/Jan Emil Bråthen
moss@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Møre og Romsdal
v/Peggy Sætre Hove
Bøkevn 6
6103 Volda
tlf: 472 56789
moreogromsdal@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Oslo
v/ Torunn Opedal
tlf: 408 50 574
oslo@epilepsi.no

Epilepsiforeningen på Ringerike og omegn
v/Kari Dahl
Solenveien 16, 3512 Hønefoss
tlf.: 32 15 99 17/91 33 10 61
ringerike@epilepsi.no

Epilepsiforeningen på Romerike
v/ Elin Aasen
Eplehagen 4
2040 Kløfta
tlf. 924 68 861
romerike@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Sandefjord og Larvik
v/Margit Kongelf
Postboks 557 Nanset
3252 Larvik
tlf.: 46 74 14 37
sandefjord-larvik@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Sarpsborg og omegn
v/Kjersti Olsen
Nordbergveien 51
1738 Borgenhaugen
tlf 69 14 41 48/Mob 908 81 696
sarpsborg@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Sør-Helgeland
v/Lisbet Lorentsen
Postboks 36
8901 Brønnøysund
sor-helgeland@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Sør-Rogaland
v/Elin Marie Omdal
Postboks 3040
4392 Sandnes
tlf.: 51 67 51 31
sor-rogaland@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Tromsø
v/ Torild Tennvassås
Malmvegen 229
9022 Krokelvdalen
tromso@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Trondheim og omegn
v/ Siv Hege Dahlen Melkvik
Postboks 2822, Elgseter
7432 Trondheim
trondheim@epilepsi.no

Epilepsiforeningen i Tønsberg og omegn
v/Christian Solum
Postboks 33
3166 Tolvsrød
tlf. 92022969
tonsberg@epilepsi.no

Akershus Fylkeslag
v/Torunn Opedal
Konglestien 44
1412 Sofiemyr
tlf.: 408 50 574
akershus@epilepsi